Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Nowość: Dell Precision 3240 Compact

Firma Dell ogłosiła premierę swojego komputera stacjonarnego Precision 3240 Compact, który skupia wydajność w niewielkiej obudowie, którą można zainstalować niemal wszędzie.

Model Precision 3240 Compact należy do grupy stacji roboczych typu ultra-small form factor (USFF). Ważący zaledwie 5 funtów komputer Precision 3240 Compact jest jeszcze lżejszy niż niektóre notebooki ze stacjami roboczymi. Mały i lekki oznacza, że można go zamontować na ścianie, pod biurkiem lub łatwo go transportować. Chociaż to samo można powiedzieć o laptopach, bardzo niewiele z nich jest wyposażonych w procesor klasy stacjonarnej.

Stacja Precision 3240 Compact, będąca częścią profesjonalnej linii produktów Precision firmy Dell, ma certyfikat niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) w zakresie VR, AR i AI. Wybór procesorów waha się od czterordzeniowego Intel Core i3-10100 do 10-rdzeniowego Intel Xeon W1290. Jednostka może być skonfigurowana z maksymalnie 64 GB pamięci RAM ECC i do 4 TB pamięci masowej PCIe SSD lub HDD.

Osoby poszukujące ultrakompaktowego komputera biurowego mogą zrezygnować z dedykowanej grafiki, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Twórcy, naukowcy i inżynierowie mogą zdecydować się na procesor graficzny Nvidia Quadro. Obecnie Nvidia Quadro P1000 to najwyższa dostępna grafika, ale jeszcze wyższa karta Nvidia Quadro RTX 3000 pojawi się jako dodatkowa opcja w październiku.

Model Dell Precision 3240 Compact jest już dostępny w cenie od 600 USD.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.