Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Od teraz zamawiaj wybrane produkty z dostawą do Paczkomatów Inpost. Dostawa już od 10 PLN.

Dell Latitude 9510 z 5G - zapowiedź

Dell Latitude 9510 to laptop stworzony do zastosowań biznesowych. Przy pracy nad nim wzorowano się na XPS 15. Producent nowy model zapowiedział już 2 stycznia, natomiast szerszemu gronu odbiorców został zaprezentowany podczas targów CES 2020.

Latitude 9510 jest niezwykle lekki, jego waga to zaledwie 1,45 kg. Swoją mobilność zawdzięcza wydajnej baterii, która zapewnia ciągłość pracy do 30 godzin, bez konieczności podłączania urządzenia do zasilania. Wokół wyświetlacza zastosowano cienkie ramki, które sprawiają, że urządzenie jest smukłe i eleganckie.

Nowy Latitude jako jeden z pierwszych notebooków wyposażony jest w zintegrowany model 5G. Wyzwaniem było umieszczenie antenek w środku metalowej konstrukcji, która negatywnie wpływa na fale radiowe. Ostatecznie umieszczono je na krawędziach laptopa oraz pod plastikowymi elementami obudowy.

Swój debiut wraz z nowym modelem Latitude, będzie miało oprogramowanie Dell Optimizer, wykorzystujące uczenie maszynowe. Jego zadaniem jest analizowanie działań wykonywanych przez użytkownika w celu optymalizacji i oszczędności czasu.

Według zapowiedzi producenta Dell latitude 9510 dostępny będzie w klasycznej wersji oraz konwertowalnej 2w1. Premiera urządzenia zapowiedziana jest na 26 marca 2021 roku.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.