Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Kup wybrane laptopy DELL Vostro i odbierz torbę GRATIS. Zobacz szczegóły promocji

Dell OptiPlex AiO - nowe modele

Wraz z nadejściem jesieni, w ofercie firmy Dell pojawiło się mnóstwo nowości. Do grona komputerów AiO z serii OptiPlex dołączyły takie modele jak: OptiPlex 3280, OptiPlex 5480, OptiPlex 7480, OptiPlex 7780. Wszystkie z urządzeń otrzymały nowe procesory Intel Core 10. generacji, które zapewniają komfortową i efektywną pracę.

Dell OptiPlex 3280

Dell OptiPlex 3280 to komputer All-in-One wyposażony w ekran o przekątnej 21,5 cala. Urządzenie wyposażone zostało w nowe procesory 10. generacji Intel Come Lake, które zapewniają płynną pracę nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Kompaktowa konstrukcja minimalizuje ilość zajmowanego miejsca w przestrzeni biurowej. OptiPlex 3280 dostępny jest zarówno z matrycą dotykową, jak i bez dotyku.

Dell OptiPlex 5480

Dell OptiPlex 5480 to urządzenie All-in-One, które cechuje się wysoką wydajnością, przy konstrukcji o niewielkich rozmiarach. Komputer wyposażony jest w 23,8-calowy monitor z matrycą IPS, która zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości Full HD. Sercem nowego OptiPlex 5480 są procesory 10. generacji Intel Come Lake, które zapewniają ponadprzeciętną wydajność.

Dell OptiPlex 7480

Dell OptiPlex 7480 to komputer All-in-One, dedykowany środowisku biznesowemu. Urządzenie wyposażono w 23,8-calowy wyświetlacz, który pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu. We wnętrzu nowego modelu OptiPlex, kryją się nowe procesory 10. generacji Intel Comet Lake, które zapewniają wysoką wydajność. Komputer AiO to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników ceniących niezawodność i ergonomię pracy, a chcących jednocześnie zminimalizować ilość zajmowanego miejsca w przestrzeni biurowej.

Dell OptiPlex 7780

Dell OptiPlex 7780 to urządzenie All-in-One, zintegrowane z ekranem o przekątnej wynoszącej 27 cali. Komputer dedykowany jest środowisku biznesowemu. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie znaczenie ma wysoka wydajność oraz duży rozmiar wyświetlacza. Urządzenie wyposażone zostało w nowe procesory 10. generacji Intel Come Lake, które zapewniają płynną pracę nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami. Dzięki nowoczesnemu i stylowemu designowi, nowy OptiPlex doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń biurową.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.