Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Nowość: Dell Precision 3640

Jedną z ostatnich nowości jaka pojawiła się w sklepie Dell24 jest Dell Precision 3640. Wyróżnia się on ponadprzeciętną mocą, przez co sprawdzi się doskonale jako narzędzie pracy nawet najbardziej wymagającego specjalisty. W nowym modelu zastosowano procesory Intel Core dziesiątej generacji oraz Xeon vPro. Wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych zadań możliwe jest dzięki 128 GB opcjonalnej pamięci z funkcją ECC o szybkości do 2933 MHz. Skalowalna pamięć masowa z dyskami SSD SATA i PCIe NVMe zapewnia do 30 TB pojemności i pozwala uzyskać najlepsze osiągi przy realizacji złożonych projektów.

Urządzenie wyposażone jest w program Dell Optimizer for Precision. Jest to platforma sztucznej inteligencji, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dostosowuje się do nich, umożliwiając sprawniejszą, lepiej zoptymalizowaną i wydajną pracę. Wbudowana funkcja Intelligent Audio automatycznie optymalizuje system, pozwalając dostosować go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i udoskonalając ogólną jakość dźwięku. Dzięki temu dźwięk jest wyraźny i słychać go dobrze, niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Stacja robocza Precision 3640 Tower dzięki swojej konstrukcji zapewnia większe możliwości rozbudowy. Duża liczba portów zapewnia wysoką ergonomię użytkowania, a opcjonalny czytnik kart Smart Card efektywnie zabezpiecza dane. Ponadto, można skorzystać z sieci bezprzewodowej o przepustowości do 10 Gb/s.

Doskonała jakość materiałów, z których została wykonana obudowa urządzenia, zapewniają wysoką wytrzymałość i odporność. Opcjonalny zewnętrzny filtr przeciwpyłowy skutecznie chroni wewnętrzne komponenty systemu.

Dell Precision 3640: tutaj.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.