Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell XPS Desktop z procesorami Intel Core 10. generacji

Dell XPS Desktop to znana już seria komputerów stacjonarnych amerykańskiego producenta. W ostatnim czasie doczekała się ona odświeżenia. Modele wyposażone zostały w procesory Intel Core 10. generacji oraz karty graficzne Nvidia i AMD. Ponadto, zmniejszone zostały obudowy, które obecnie bliskie są standardom ITX.

Odświeżone modele dostępne są już w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, a ich ceny zaczynają się od 650 dolarów. Producent postawił na kompaktowość, poprzez zmniejszenie obudowy urządzenia do pojemności 19 l, co w porównaniu do poprzedniej 24 l wersji, jest bardzo widoczną zmianą. Poza zminimalizowaniem rozmiarów obudowy, ulepszono również przepływ powietrza. W tym przypadku jest ono zasysane z przodu oraz boku, a wydostaje się tyłem. Według producenta ma to przełożyć się na utrzymanie odpowiedniej temperatury podzespołów.

Nie zabraknie przestrzeni dyskowej nawet dla najbardziej wymagających użytkowników – maksymalna konfiguracja złożona z dwóch dysków SSD i HDD pomieści nawet 4 TB danych. Również w kwestii pamięci RAM nie można narzekać – w środku znajdziemy nawet do 128 GB RAM.

Moc zasilacza, w zależności od wybranego układu graficznego, będzie wynosić 360 lub 500W. W celu zapewnienia wysokiej ergonomii, zastosowano szereg dostępnych portów. Z przodu obudowy znaleźć można 3 porty USB 3.1, USB typu C, czytnik kart SD i złącze mikrofonowo-słuchawkowego. Natomiast na tylnej części obudowy znajdują się 4 porty USB 3.1, 2x USB 2.0, HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, złącze Ethernet oraz złącza audio 5.1.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.