Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Kup wybrane laptopy DELL Vostro i odbierz torbę GRATIS. Zobacz szczegóły promocji

Alienware AW2521H - nowość wśród monitorów

Firma Dell zaprezentowała najnowszy monitor Alienware AW2521H, który zachwyca dużą przekątną ekranu, szybką reakcją matrycy oraz wiernym odwzorowaniem obrazu. Na uwagę zasługuje odświeżanie wyświetlacza, które oscyluje w granicach 360 Hz, zachowując jednocześnie minimalny czas reakcji.

Nowy Alienware wyposażony jest w matrycę IPS o przekątnej 24,5 cala. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości Full HD, z odwzorowaniem kolorów na poziomie 99% palety barw sRGB. Zastosowany typ matrycy zapewnia szerokie kąty widzenia, które wynoszą po 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Bazowa częstotliwość odświeżania wynosi 240 Hz, natomiast specjalny tryb pozwala na zwiększenie tej wartości do 360 Hz, co niewątpliwie robi wrażenie wśród graczy. Ma to największe znaczenie podczas dynamicznych rozgrywek, a biorąc pod uwagę jeszcze czas reakcji wynoszący 1ms, można spodziewać się wspaniałych efektów. Ponadto, monitor wyposażony jest w technologie Nvidia G-Sync oraz AMD FreeSync , wpływające na płynność w wyświetlaniu obrazu.

Monitor trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku, jednak póki co nie jest znana konkretna data pojawienia się go w sklepach. Cena? Na razie nieznana, jednak patrząc na parametry można spodziewać się, że niska nie będzie, ale za taką jakość warto zapłacić więcej.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.