Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Kup wybrane laptopy DELL Vostro i odbierz torbę GRATIS. Zobacz szczegóły promocji

Dell zaprezentował innowacyjną platofmę pamięci masowej PowerStore

Firma Dell wprowadziła na rynek nową pamięć masową o nazwie Dell EMC PowerStore. Premiera miała miejsce 11 maja 2020 roku. Ta nowoczesna platforma to zbudowany od podstaw, pierwszy produkt storage, który powstał po połączeniu się firm Dell oraz EMC. Rozwiązanie to określane jest mianem najbardziej innowacyjnego, jakie do tej pory stworzono.

PowerStore umożliwia organizacjom podejmowanie szybszych decyzji, ułatwia i przyspiesza dostęp do danych oraz maksymalizuje wydajność aplikacji. Ponadto rozwiązanie to oferuje dostępność do danych na poziomie 99,9999%. Według danych uzyskanych od projektantów platformy, w porównaniu do poprzednich macierzy pamięci masowej Dell EMC średniej klasy, nowe rozwiązanie oferuje siedmiokrotnie wyższą prędkość oraz trzykrotnie krótszy czas reakcji. Wszystko to dzięki użyciu kompletnej konstrukcji NVMe oraz obsłudze Storage Class Memory jako pamięci trwałej realizowanej przez dwuportowe dyski SSD Intel Optane.

Dell PowerStore poprzez stałą deduplikację, kompresję oraz gwarantowaną redukcję danych z zachowaniem stosunku 4:1, wpływa na uproszczenie infrastruktury IT oraz minimalizuje koszty, jak również pojemność rozwiązań IT. Dzięki integracji z Vmware oraz obsłudze takich systemów jak Kubernetes, Ansible, Vmware vRealize Orchestrator, uproszczeniu ulega proces rozwoju aplikacji oraz skraca się czas wdrażania z liczonego w dniach do liczonego w sekundach.

Ponadto, istotne jest to, że oprogramowanie służące do monitorowania i analizy pamięci masowej Dell EMC CloudIQ pozwala na połączenie zdolności uczenia maszynowego oraz wiedzy ludzkiej w celach analizy pojemności i wydajności w czasie rzeczywistym oraz śledzenia historii w jednym widoku infrastruktury Dell EMC.

Z Platformy Dell EMC PowerStore już teraz można korzystać na całym świecie, natomiast w postaci opcji autonomicznej infrastruktury PowerOne będzie dostępna latem tego roku.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.