Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Od teraz zamawiaj wybrane produkty z dostawą do Paczkomatów Inpost. Dostawa już od 10 PLN.

Dell Duet na CES 2020 - koncepcja składanych urządzeń

Tegoroczne targi CES obfitują w urządzenia wyposażone w podwójny i elastyczny ekran. Czołowi producenci prześcigają się w swoich rozwiązaniach. Firma Microsoft już podczas październikowej konferencji zaprezentowała Surface Neo, Duo a także Windows 10X. Również Lenovo nie pozostaje w tyle, pracując nad koncepcją ThinkPada wyposażonego w elastyczny ekran. Teraz również Dell dołącza do tego grona, prezentując laptop Dell Duet.

 

Dell Duet to notebook, w którym zamiast klawiatury znajduje się dodatkowy ekran. Wzorowany jest on na kultowym Dell XPS 13, jednak w jego wyposażeniu nie znajdziemy fizycznej klawiatury oraz touchpada, ich miejsce zastępuje 13-calowy wyświetlacz. Urządzenie jest niezwykle funkcjonalne i możliwe jest korzystanie z niego w kilku dostępnych trybach. Producent zadbał o dodatkowe akcesorium, które można nabyć do notebooka, w postaci bezprzewodowej klawiatury, którą można zamocować magnetycznie w miejscu klasycznie występującej klawiatury.

 

Zaprezentowany Dell Duet wyposażony jest w Windows 10 Pro, jednak docelowo ma również pracować z systemem Windows 10X. Na ten moment nie jest jeszcze znana data premiery ani też cena urządzenia. Będziemy informować o tym na bieżąco.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.