Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Latitude 9510 na CES 2020 - notebook z 5G oraz uczeniem maszynowym

Podczas targów CES 2020 firma Dell zaprezentowała nowy model Latitude 9510. 15,6-calowy notebook zaprojektowany został z myślą o zastosowaniu w biznesie. Jego waga to zaledwie 1,45 kg, a niezwykle wytrzymała bateria ma zapewnić do 30 godzin ciągłej pracy. Uwagę zwraca ciekawy sposób prezentacji urządzenia - nie w całości, a w częściach. Na pierwszy rzut oka, uwagę przykuwają bardzo cienkie ramki wokół wyświetlacza, które nadają urządzeniu jeszcze większej lekkości.

 

Dell Latitude 9510 to notebook, który jako jeden z pierwszych wyposażony został w zintegrowany modem 5G. Antenki zostały umieszczone na krawędziach laptopa oraz pod plastikowymi elementami obudowy. Notebook posiada możliwość obsługi Wi-Fi 6. Poza debiutem samego urządzenia, równolegle swoją premierę będzie miało autorskie oprogramowanie producenta, które korzysta z uczenia maszynowego i nosi nazwę Optimizer. Jest to rozwiązanie, które ma pomóc zaoszczędzić czas użytkownikowi, poprzez przeanalizowanie najczęściej wykonywanych przez niego czynności. Doskonałym przykładem jest funkcja Express SignIn umożliwiająca szybsze logowanie do systemu, czy też ExpressResponse, która pozwala na szybsze uruchamianie najczęściej używanych aplikacji. Ponadto, jednym z ciekawszych rozwiązań jest również Express Charge, które zapewnia dłuższą pracę na baterii, dzięki odpowiedniemu dopasowaniu ustawień.

 

Według zapewnień producenta, Dell Latitude 9510 pojawi się w przedaży wiosną tego roku – 26 marca. Dell zapowiada zarówno klasyczną, jak i konwertowalną wersję „2w1”.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.