Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: sprawdź laptopy DELL Vostro w promocyjnych cenach. Już od 2188 PLN! Zobacz dostępne konfiguracje

Rozwiązanie konferencyjne Intel Unite w Dell Optiplex

W dzisiejszych czasach, chcące liczyć się na rynku, przedsiębiorstwo musi działać w sposób szybki i efektywny. Aby utrzymać przewagę nad konkurencją wymagana jest spójna współpraca pracowników w czasie rzeczywistym. Nie zawsze jednak jest to proste, ze względu na obsługę w firmie szerokiej gamy urządzeń osobistych oraz biznesowych. Złożone rozwiązania konferencyjne, za pomocą których łączone są różne urządzenia, często nie zdają egzaminu i prowadzą do frustracji pracowników. Mobilny styl pracy, który zaczyna w dużej mierze dominować, jeszcze bardziej zwiększa potrzebę rozwiązania konferencyjnego, które będzie jak najbardziej komfortowe i efektywne.

 

Tutaj z pomocą przychodzi rozwiązanie Intel Unite. Pozwala ono na stworzenie bezpiecznej platformy do komunikacji w firmie. Całość opiera się na bezprzewodowym podłączeniu wyświetlaczy oraz urządzeń pracowników, zapewniając swobodną współpracę między załogą. Jest to niezwykle szybki, prosty oraz ekonomiczny sposób umożliwiający bezpieczną oraz łatwą w zarządzaniu kooperację. Rozwiązanie to współpracuje z istniejącymi technologiami i zapewnia kontrolowane udostępnianie treści. Całość jest niezwykle intuicyjna, obsługuje wiele urządzeń i systemów operacyjnych, a także wiele wtyczek biznesowych i wymaga minimalnego przeszkolenia użytkowników końcowych. Intel Unite pozwala obniżyć koszty w przedsiębiorstwie. Jego funkcjonalność umożliwia integrację z istniejącą już w firmie infrastrukturą. Zastosowane technologie bezpieczeństwa gwarantują udostępnianie treści tylko pomiędzy zatwierdzonymi uczestnikami konferencji.

 

Zdalne zarządzanie rozwiązaniem Intel Unite opartym na komputerze z koncentratorem Intel vPro jest niezwykle proste. Dla większego bezpieczeństwa, zawartość udostępniana na platformie jest zaszyfrowana za pomocą 256-bitowego protokołu SSL. Za pomocą jednego kliknięcia możliwe jest dołączenie nowego użytkownika, zmiana aktualnego prezentera oraz dzielenie się plikami. Szybkie rozpoczęcie się spotkań oraz ich płynny przebieg pozwalają współpracownikom skupić się na merytorycznej kwestii spotkań, bez potrzeby myślenia o sprawach technicznych związanych z obsługą konferencji.

 

Rozwiązanie Intel Unite można już spotkać w wybranych modelach Dell Optiplex

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.