Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: sprawdź laptopy DELL Vostro w promocyjnych cenach. Już od 2188 PLN! Zobacz dostępne konfiguracje

Nowość: Stacje dokujące DELL WD19

Dell zaprezentował dodał do swojej oferty nowe modele stacji dokujących. Do najważniejszych modeli zaliczyć można: WD19 130W, WD19 180W, WD19TB i WD19DC.

Z aktualnymi cenami i dostępnością nowych stacji dokujących Dell można zapoznać się w sklepie Dell24:

Dzięki tym rozwiązaniom firma Dell chce zwiększyć wydajność użytkowników laptopów, dając swoim klientom sposób na szybkie i łatwe łączenie się z komputerem i ładowanie ich. Ogólnie rzecz biorąc, są one łatwe do skonfigurowania i wdrożenia na zasadzie plug and play (podłącz i używaj).

Nowe stacje dokujące Dell zwiększają wydajność i prędkość ładowania dla mobilnych stacji roboczych o mocy 130/180 (odpowiednio WD19 130W i WD19 180W) i 130/210 (WD19TB i WD19DC). Jeśli laptop korzysta z opcji Dell ExpressCharge istnieje możliwość naładowania bateri do 80% w ciągu zaledwie godziny. Jest to bardzo dobry wynik! Od teraz na kompatybilnych urządzeniach użytkownicy laptopów Dell mogą również korzystać z technologii ExpressCharge Boost, która zapewnia 35% naładowania w zaledwie 20 minut.

Co więcej stacje dokujące DELL WD19 130W i WD19 180W wykorzystują technologię dokowania USB-C, która zapewnia szybkość przesyłania danych do 10 Gb / s i obsługuje do dwóch wyświetlaczy Full HD (do 3840 x 2160 przy 30 Hz) w celu zwiększenia powierzchni ekranu i poprawy wydajności pracy.

Stacje dokujące DELL WD19TB i WD19DC wykorzystują technologię Thunderbolt 3 do przesyłania danych z szybkością do 40 Gb / s, z możliwością podłączenia do 4 monitorów. To spory plus, gdyż w łatwy sposób można zwiększyć przestrzeń roboczą na biurku. Obie te stacje dokujące obsługują rozdzielczości do 5120 x 2880 przy 60 Hz przy użyciu systemu DP 1.2 Thunderbolt. Inne możliwe połączenia to HDMI, USB-A 3.1 Gen 1 i USB-C 3.1 Gen 2, Gigabit Ethernet oraz porty wyjściowe audio.

Stacje dokujące firmy Dell wykorzystują również pojedyncze oprogramowanie układowe, aby ułatwić zarządzanie i są już obsługiwane przez BIOS. Oznacza to, że nie jest wymagana dalsza konfiguracja po podłączeniu akcesoriów do laptopa. Dzięki takiemu rozwiozaniu dział informatyczny może szybko przeprowadzać aktualizacje oprogramowania układowego bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. A to oznacza, że nie ma zauważalnych zakłóceń w codziennym przepływie pracy.

Stacje dokujące Dell są dostarczane ze standardową, 3-letnią ograniczoną gwarancją na sprzęt z zaawansowaną wymianą z opcją przedłużenia gwarancji do 5 lat za dodatkową opłatą.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.