Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: sprawdź laptopy DELL Vostro w promocyjnych cenach. Już od 2188 PLN! Zobacz dostępne konfiguracje

Nowe stacje robocze Dell - Dell Precision 3540 i 3541

Firma Dell zdradziła nową strategię. Od tej pory Dell będzie koncentrować się na „zunifikowanej przestrzeni roboczej” dla użytkowników końcowych bardziej niż kiedykolwiek. Wiadomo to dzięki najnowszym wypowiedziom pracowników na temat mobilnych stacji roboczych na tegorocznym Dell World.

Dell wyraził także ogromne zainteresowanie „nową gospodarką”, co przekłada się na produktywność i zainspirowało pracowników jako klucz do udanego biznesu. Dell uważa, że IT odgrywa w tym ważną rolę. Wyzwanie polega na tym, że dział IT niekoniecznie musi być wyposażony w inspirujące, wydajne środowisko pracy. Użytkownicy końcowi (lub pracownicy) mogą nie być w stanie płynnie przechodzić z urządzenia na urządzenie, aby uzyskać dostęp do swoich danych. Dell widzi tu wielką szansę i na pewno w najbliższym czasie wykaże wiele innowacji dzięki nowo ogłoszonej ofercie, która obiecuje rozwiązać wszystkie problemy związane z wydajnością, które wpływają na dzisiejsze miejsca pracy.

Nowe stacje robocze Precision 3540 i 3541

Dell ogłosił dwie nowe, niedrogie mobilne stacje robocze z najnowszymi rozwiązaniami Dell Precision 3540 i 3541. Ci, którzy potrzebują wydajności na poziomie stacji roboczej w niewielkich rozmiarach, znajdą wiele zalet w Dell Precision 3540, ponieważ Dell nazywa ją „najbardziej przystępną cenowo mobilną stacją roboczą”. Zastosowano w niej najnowsze czterordzeniowe procesory Intel Core 8. generacji. Laptop można rozbudować maksymalnie do 32 GB pamięci DDR4, grafiką AMD Radeon Pro z 2 GB pamięci dedykowanej i możliwością zastosowania dysków do 2 TB pamięci.

Z kolei nowa mobilna stacja robocza Precision 3541 to następca popularnego i udanego modelu M3530. W tym modelu Dell oferuje nieco więcej możliwości dzięki konfiguracjom z procesoromi Intel Core 9-generaccji i 6-rdzeniowym procesorom Intel Xeon.

M3541 został również wyposażony w profesjonalną grafikę 4 GB nowej generacji NVIDIA Quadro. Dell położył także ogromny nacisk na żywotność baterii (nawet śmiało twierdząc, że może mieć najdłuższą żywotność baterii w swojej klasie), co jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują produktywności w czasie podróży.
Obydwie stacje robocze Precision są wyposażone w łączność Thunderbolt 3, a także opcjonalne funkcje zabezpieczeń, w tym czytniki linii papilarnych i kart inteligentnych, kamerę IR i pierwszą w historii migawkę aparatu.

Nowe rozwiązania Precision poasiadają ekrany bez zbędnych ramek o przekątnej 15,6 cala i są o 10 procent mniejsze i lżejsze niż poprzednia generacja, ważąc odpowiednio 4,04 i 4,34 funta dla modeli 3540 i 3541.

Obie stacje robocze posiadają również certyfikat Niezależnego Dostawcy Oprogramowania (ISV). Oznacza to, że konstrukcje te przeszły „rygorystyczne testy” z profesjonalnymi aplikacjami, takimi jak Autodesk Inventor i Dassault Systemes SOLIDWORKS. Ponadto dołączone oprogramowanie Dell Precision Optimizer automatycznie dostosowuje ustawienia systemu, dzięki czemu użytkownicy uzyskują najlepszą możliwą wydajność oprogramowania. Oznacza to również, że użytkownicy nie muszą tracić czasu na robienie tego ręcznie.

Dell Precision 3540 i Precision 3541 jest już dostępny w sklepie Dell24.pl Więcej informacji i dostępne konfiguracje znaleźć można w sekcji Stacje Robocze Dell Precision.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.