Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Adapter Dell DA300

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Kompaktowy mobilny adapter Dell USB-C to adapter 6w1 zapewniający najlepsze w swojej klasie standardy przesyłania obrazu i danych. To bardzo proste rozwiązanie do podłączania urządzeń 2w1 lub notebooków** do zewnętrznych wyświetlaczy i innych urządzeń bez potrzeby instalowania dodatkowych sterowników.

Unikalna konstrukcja zawiera ukryty moduł na kable, który ułatwia transport i użytkowanie. Ponadto, adapter posiada także port Ethernet celem zapewnienia łączności w praktycznie każdym miejsu, a cały adapter zastępuje nawet trzy inne urządzenia, oszczędzając miejsce w torbie i na biurku. Wbudowany port USB 3.0 zapewnia możliwość podłączenia urządzeń peryferyjnych.

Najbardziej zaawansowany kompaktowy adapter USB-C typu „6 w 1”

Mobilny adapter USB-C Dell DA300 oferuje największą liczbę złączy, w tym HDMI, DP, VGA, Ethernet, USB-C i USB-A. Niewielkie, wygodne urządzenie umożliwia bezproblemowe korzystanie z połączeń wideo1, sieciowych i transmisji danych.

Zyskaj wyraźny i czysty obraz w rozdzielczości 4K przy częstotliwości 60 Hz2.

Mobilny USB-C firmy Dell obsługuje format 4K przy 60 Hz2, więc możesz dzięki niemu korzystać z wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości bez wpływu na wydajność. Wystarczy podłączyć do komputera monitor lub projektor przez złącze DisplayPort albo HDMI 2.0. Ponadto dostępny port VGA pozwala korzystać ze starszych złączy wideo.

Szybkość transmisji danych: 10 Gb/s3 przez złącze USB SuperSpeed

Porty USB-C i USB-A do odbioru danych umożliwiają podłączenie innych obsługiwanych urządzeń peryferyjnych4 i przesyłanie plików za pośrednictwem złącza USB SuperSpeed z prędkością 10 Gb/s3.

Nowatorska konstrukcja

Niewielki adapter o zaokrąglonym kształcie idealnie mieści się w torbie, zaś ukryty kabel można wyciągać i chować, obracając górną i dolną pokrywę urządzenia. Dłuższy kabel koncentryczny ułatwia pracę na różnych urządzeniach, od urządzeń 2-w-1 po modele z odłączanym ekranem, zapewniając lepszą stabilność i niezawodność sygnału w dowolnym miejscu.

Prosta obsługa typu „plug and play”. Najlepiej współdziała z systemami firmy Dell.

Łatwy w obsłudze adapter jest gotowy do pracy od razu po podłączeniu — nie trzeba instalować sterowników dodatkowych sterowników. Podłącz adapter do komputera Dell, aby korzystać z funkcji klasy biznesowej5, takich jak przekazywanie adresów MAC, rozruch PXE i Wake-On-LAN. Adapter działa z większością systemów operacyjnych, w tym Windows i Mac OS.

Zgodność

Windows 7/8/8.1/10, Mac

Warto wiedzieć

1. Obsługiwane jest tylko jedno wyjście wideo jednocześnie.

2. Dostępne w przypadku komputerów obsługujących interfejs DP1.3 lub nowszy z wyświetlaczami 4K.

3. Gdy adapter jest podłączony do portu USB-C/Thunderbolt (3 A/5 V), obsługiwane są dwa porty USB3.1 Gen 2 (USB-C i USB-A) o prędkości transmisji danych do 10 Gb/s. Kiedy natomiast adapter jest podłączony do portu USB-C/Thunderbolt (1,5 A/5 V), obsługiwany jest tylko jeden z dwóch portów USB-C i USB-A w trybie przesyłania danych USB 2.0 480 Mb/s w zależności od tego, który z nich zostanie użyty jako pierwszy (obsługiwane jest pierwsze urządzenie peryferyjne podłączone do portu USB-C lub USB-A).

4. Myszy USB, klawiatury, nadajniki myszy, wybrane dyski SSD i napędy flash

5. Funkcje klasy biznesowej firmy Dell obejmują:


• Tryb rozruchu PXE — rozruch w środowisku przed uruchomieniem umożliwia zdalne rozwiązywanie problemów z komputerem podłączonym do sieci przez kartę sieciową.
• Wake-On-LAN — zdalne uruchamianie komputera za pomocą sygnału w sieci.
• Przekazywanie adresów MAC — funkcja ta rozpoznaje tylko unikatowe adresy MAC wprowadzone w systemie BIOS komputera, zastępując adres MAC adaptera za każdym razem, gdy notebook łączy się z siecią. W ten sposób adres MAC komputera pozostaje taki sam niezależnie od używanego adaptera USB-C.

Symbol producenta 492-BCJL
Nazwa produktu Dell Adapter DA300 (USB-C to HDMI//DP/VGA/Ethernet/USB-C)
Producent Dell
Klasa produktu Przejściówka | adapter (bez sieciówki)
Informacje podstawowe
Typ wtyczki 1 USB Typ-C
Typ wtyczki 2
  • USB Typ A
  • USB Typ-C
  • RJ45
  • HDMI żeński
  • VGA żeńskie
  • Display Port
Pozostałe informacje
Kolor Czarny
Więcej informacji www.dell.com [LINK]

Zapytanie o "Adapter Dell DA300"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.