Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: sprawdź laptopy DELL Vostro w promocyjnych cenach. Już od 1788 PLN! Zobacz dostępne konfiguracje

Microsoft Office Home and Business 2016 Polski ESD

1 132 zł
920,33 zł netto
Darmowa dostawa nawet w 24h.
Kod producenta: T5D-02316 Ilość sztuk w magazynie: 0 Prosimy o kontakt Zapytaj o dostępność Producent: Microsoft Gwarancja: Nie podlega gwarancji/rękojmi Wydrukuj ulotkę:

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Partner Gold

Kupujesz u partnera DELL EMC Gold

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Praca zespołowa stała się jeszcze prostsza

Pakiet Office 2016 ułatwia udostępnianie dokumentów i jednoczesną współpracę z innymi osobami.

Office na wszystkich Twoich urządzeniach

Edytuj, weryfikuj, analizuj i prezentuj dokumenty pakietu Office 2016 na dowolnych urządzeniach — komputerach PC lub Mac, telefonach lub tabletach z systemem Windows lub Android™ czy produktach marki Apple.

Oprogramowanie pracuje dla Ciebie

Zachowaj kontrolę nad zadaniami dzięki nowym, szybszym sposobom umożliwiającym osiągnięcie pożądanych efektów.

Znajdowanie poleceń dzięki funkcji Powiedz mi

Wystarczy, że poinformujesz program, co chcesz zrobić, a funkcja Powiedz mi, dostępna w programach Word, Excel i PowerPoint, wskaże Ci właściwe polecenie.

Łatwiejszy dostęp do usługi Więcej informacji

Funkcja prognozowania umożliwia szybkie analizowanie przyszłych trendów na podstawie danych historycznych i wyświetlanie ich jednym kliknięciem. Nowe wykresy pozwalają wizualizować skomplikowane dane.

Pakiet Office jest wszędzie tam, gdzie Ty

Pozostań w kontakcie z rodziną, znajomymi lub ważnymi projektami niezależnie od tego, czy jesteś w biurze czy w ulubionej kawiarni oraz jakie urządzenie masz aktualnie pod ręką.

Aplikacje Office są zoptymalizowane pod kątem obsługi dotyku

Dotykaj palcem, aby czytać, edytować, powiększać i nawigować. Pismo cyfrowe pozwala sporządzać notatki lub tworzyć adnotacje.

Korzystaj z przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive i zbierz wszystko w jednym miejscu

Łatwo zapisuj dokumenty w przestrzeni dyskowej w chmurze i zmieniaj urządzenia bez przeszkód. Aplikacje Office pozwalają wznowić pracę na dowolnym urządzeniu bezpośrednio w miejscu, w którym ją przerwano.

Doskonałe współdziałanie z systemem Windows 10

Połączenie pakietu Office 2016 oraz systemu Windows 10 to najbardziej kompletne rozwiązanie do wydajnej pracy.

Cześć

Powiedz „Cześć”. Wystarczy zrobić to tylko raz, a system Windows zaloguje Cię do komputera i pakietu Office w jednym prostym kroku.

Aplikacje Office Mobile

Aplikacje Office Mobile w systemie Windows 10 działają szybko i są zoptymalizowane pod kątem obsługi dotyku, co pozwala zwiększyć wydajność pracy w podróży.

Najważniejsze korzyści z używania pakietu Office

Elastyczne plany subskrypcji usługi Office 365 pozwalają na wybranie odpowiedniej opcji. Wybierz plan indywidualny lub przeznaczony dla wszystkich użytkowników w domu.

Pełne wersje aplikacji Office

Usługa Office 365 zawiera nowe aplikacje Office 2016 dla komputerów PC i Mac, takie jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote.

Bezpłatna pomoc techniczna

Potrzebujesz pomocy dotyczącej pakietu Office 2016? Wszyscy subskrybenci usługi Office 365 mogą liczyć na bezpłatną pomoc techniczną ze strony ekspertów firmy Microsoft.

Łatwe czytanie

W trybie czytania przepływ tekstu w kolumnach jest automatycznie dostosowywany, aby czytanie z ekranu było łatwiejsze. Mniejsza liczba narzędzi dostępnych wyłącznie z menu pozwala skoncentrować się na treści.

Łatwe pisanie

Dobrze znany program Word pozwala tworzyć, edytować i udostępniać pracę w szybki i prosty sposób. Większość osób może otwierać i opracowywać w nim dokumenty. Jest to najpopularniejszy edytor tekstu na świecie.

Współpraca

Udostępnianie zostało uproszczone. Zapisuj pliki w chmurze w usłudze OneDrive, OneDrive dla Firm lub programie SharePoint. Po prostu wyślij do wszystkich link do pliku wraz z uprawnieniami do przeglądania i edytowania. Wszyscy będą mieli dostęp do najnowszej wersji pliku.

Praca zespołowa

Możesz rozmawiać ze swoim zespołem, współpracować z nim oraz współtworzyć dokumenty w czasie rzeczywistym przy użyciu programu Word. Podczas wprowadzania zmian edycji i modyfikacji w dokumentach przez Ciebie i członków Twojego zespołu ulepszona historia wersji w programie Word 2016 umożliwia wyświetlanie wcześniejszych wersji i powracanie do nich.

Nadążanie za wydarzeniami

Śledź zmiany, umieszczaj komentarze i odpowiedzi obok tekstu, którego dotyczy dyskusja. Wszyscy mogą śledzić rozmowę i być na bieżąco ze zmianami tekstu, układu i formatowania

Profesjonalizm

Nadaj dokumentom profesjonalny wygląd — wyrównaj wykresy, zdjęcia, wideo i diagramy z tekstem. Poręczne prowadnice wyrównania wyskakują wtedy, gdy są potrzebne, i znikają, gdy wykonasz operację. Układy dynamiczne na komputerze stacjonarnym i tablecie pozwalają przeciągnąć zdjęcie, wideo lub kształt do miejsca, w którym ta zawartość jest potrzebna. Następnie ułożenie tekstu jest odpowiednio dopasowywane na Twoich oczach.

Praca z plikami PDF

Oto funkcja pozwalająca zaoszczędzić czas, która z pewnością okaże się dla Ciebie przydatna: otwórz plik PDF w programie Word, a jego zawartość, czyli akapity, listy i tabele, będzie można edytować tak samo, jakby był to dokument utworzony w programie Word.

Office pracuje dla Ciebie

Nowa funkcja Powiedz mi pozwala wyszukać dowolną funkcję i zwraca linki bezpośrednio do poleceń w programie Word. Okienko Więcej informacji, nowość w programie Word 2016, pozwala znaleźć informacje kontekstowe z sieci Web i zapoznać się z nimi w środowisku do czytania.

Przejście do wykresów i schematów

Excel może zaproponować wykresy i schematy, które najlepiej zilustrują wzorce danych. Przejrzyj szybko dostępne opcje, a następnie wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim analizom.

Znajdowanie najlepszego scenariusza

Poznaj i porównaj różne sposoby wizualnego przedstawiania danych — i swoich zamiarów. Gdy znajdziesz ten, który najbardziej Ci odpowiada, jednym kliknięciem możesz zastosować formatowanie, wykres przebiegu w czasie, inne wykresy oraz tabele.

Rozmieszczanie danych

Zorganizuj dane liczbowe i tekstowe w arkuszach i skoroszytach. Wyświetlanie ich w kontekście pozwala podejmować decyzje lepiej poparte danymi.

Zmiana formatu i rozmieszczenia

Podczas przeglądania różnych konfiguracji program Excel uczy się i rozpoznaje wzorzec Twoich danych, a następnie automatycznie uzupełnia pozostałe dane dla Ciebie. Nie jest do tego wymagane użycie jakichkolwiek formuł lub makr. Funkcja wyszukiwania Powiedz mi prowadzi Cię do poleceń funkcji potrzebnych od uzyskania szukanych wyników.

Wykonywanie analiz

Excel wykona za Ciebie skomplikowane analizy, a przy tym podsumowuje dane i wyświetla podgląd różnych opcji tabeli przestawnej, aby można było je porównać i wybrać tę, która najlepiej przedstawia Twój punkt widzenia.

Udostępnianie z chmury

Przed udostępnieniem skoroszytów w chmurze przy użyciu usługi OneDrive lub programu SharePoint upewnij się, że wszyscy mają najnowszą wersję, aby inne osoby mogły je wyświetlać, edytować i współpracować nad nimi. Możesz też po prostu wysyłać je w wiadomościach e-mail lub w wiadomościach błyskawicznych jako załączniki.

Współpraca w czasie rzeczywistym

Po zapisaniu arkusza kalkulacyjnego w usłudze OneDrive, OneDrive dla Firm lub programie SharePoint możesz razem ze swoim zespołem współpracować w czasie rzeczywistym przy użyciu aplikacji Excel Online. Podczas wprowadzania zmian edycji i modyfikacji przez Ciebie i członków Twojego zespołu ulepszona historia wersji w programie Excel 2016 umożliwia wyświetlanie wcześniejszych wersji i powracanie do nich.

Skupienie uwagi

Użyj widoku prezentera w pakiecie Office 2016 do recenzowania i przeprowadzania próby prezentacji. Gdy wyświetlasz prezentację na drugim ekranie, w widoku prezentera widać bieżący slajd, notatki prelegenta i następny slajd prezentacji.

Elastyczna praca

Za pomocą nawigatora slajdów możesz szybko przełączać slajdy — w kolejności lub nie — za pomocą przejrzystej siatki, którą możesz szybko wyświetlić. Słuchacze widzą tylko wybrany slajd.

Nadawanie stylu

Jednym kliknięciem rozpocznij proces twórczy i nadaj swojej prezentacji wspaniały styl. Wybierz coś z dopracowanych motywów i ich wariantów.

Wyjątkowy wygląd

Aby dodać efekty specjalne wzmacniające Twoją tezę, dodaj i edytuj obrazy oraz filmy. Możesz też wprowadzić pomysłowe przejścia między slajdami i zdefiniowane wcześniej animacje, a także wykresy i grafiki.

Kreatywna praca

Dodaj wyszukane wykończenie. Dzięki wbudowanym prowadnicom możesz intuicyjnie wyrównywać kształty, pola tekstowe i wideo na slajdach.

Zsynchronizowany początek

Twoje prezentacje są domyślnie zapisywane online w usłudze OneDrive, OneDrive dla Firm lub SharePoint. Po prostu wyślij do wszystkich link do pliku programu PowerPoint wraz z uprawnieniami do przeglądania i edytowania. Wszyscy będą mieli dostęp do najnowszej wersji.

Synchronizowana praca

Cały zespół może równocześnie pracować nad tą samą prezentacją, niezależnie od tego, czy jego członkowie posługują się programem PowerPoint na komputerze czy aplikacją PowerPoint Online. Podczas wprowadzania zmian edycji i modyfikacji w dokumentach przez Ciebie i członków Twojego zespołu ulepszona historia wersji w programie PowerPoint 2016 umożliwia wyświetlanie wcześniejszych wersji i powracanie do nich.

Utrzymywanie synchronizacji

Za pomocą telefonu, tabletu lub komputera PC/Mac umieszczaj komentarze i odpowiedzi obok omawianego slajdu. Wszyscy będą widzieć, kto komu odpowiadał.

Więcej możliwości pracy w podróży

Bądź w stałym kontakcie z innymi i pracuj produktywnie w przejrzystym, ujednoliconym widoku wiadomości e-mail, kalendarzy, kontaktów i plików. Skorzystaj z zaawansowanych zadań dotyczących poczty e-mail i pracuj wydajniej w dowolnym miejscu z programem Outlook na tablecie iPad®, telefonie iPhone® oraz tablecie i telefonie z systemem Android.

Szybki wgląd

Sprawdź swój harmonogram, termin, zadanie lub informacje o kimś, do kogo wysyłasz wiadomości e-mail — nie musisz przestawiać okien ani porzucać tego, co robisz.

Udostępnianie kalendarza

To duże ułatwienie, gdy inni mogą zajrzeć do Twojego kalendarza podczas planowania spotkania lub odpowiadania na zaproszenie.

Twój zsynchronizowany świat

Nie przeoczysz żadnego spotkania, wiadomości ani kontaktu. Teraz, mając wiadomości e-mail obsługujące tryb push, terminy i kontakty z poczty Outlook.com i Hotmail, na bieżąco widzisz nadchodzące informacje.

Łatwa nawigacja

Pasek nawigacyjny znakomicie przyspiesza komunikację. Możesz szybko otwierać wiadomości e-mail, kalendarz, kontakty i zadania. Znajdziesz na nim wszystko, czego potrzebujesz.

Szybkie wyszukiwanie

Poprawione wyszukiwanie pozwala jeszcze szybciej znajdować wiadomości e-mail, załączniki, terminy kalendarza i kontakty. Możesz od razu kontaktować się z właściwymi osobami.

Kilka cudów techniki

Zobacz, w jaki sposób filtry i polecenia kontekstowe przyspieszają wykonywanie różnych czynności. Jednym kliknięciem błyskawicznie sprawdzisz, co jest w kalendarzu na dzisiaj, przyszły tydzień czy następny miesiąc. Zawsze masz kilka intuicyjnych metod filtrowania, porządkowania i pracy z pocztą.

Nawet prognozy pogody

Pasek pogody ułatwia sprawdzenie prognozy pogody i dostosowanie do niej planów na dany dzień lub na zbliżający się wyjazd.

Licencja ESD

ESD (Electronic Software Distribution) to oznaczenie oprogramowania dostarczanego w wersji elektronicznej. Licencja ta jest pełnowartościowym produktem o takiej samej funkcjonalności jak w wersji pudełkowej. Oprogramowanie ESD jest oryginalne, gdyż kod aktywacyjny jest generowany w sposób unikalny dla każdego klienta.

Jest to nowoczesna forma dostawy, od lat bardzo popularna na świecie i zdobywająca coraz większą popularność w Polsce. Podstawowe zalety dla kupującego to brak opłat za przesyłkę i błyskawiczny czas realizacji.

Przedmiotem dostawy w takim wariancie jest najczęściej wiadomość e-mail z linkiem do pobrania programu (zastępującym płytę z tradycyjnej przesyłki) oraz kodem aktywacyjnym, który należy wpisać do programu po jego zainstalowaniu. 

Symbol producenta T5D-02316
Nazwa produktu Microsoft Office Home and Business 2016 All Languages - ESD
Producent Microsoft
Klasa produktu Pakiety biurowe
Rodzina oprogramowania Office 2016 Dla użytkowników domowych i małych firm
Składowe pakietu
  • Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • Outlook
  • OneNote
Wersja językowa Multi-language
Wersja produktu e-licencja
Typ licencji Nowa licencja
Licencja na … użytkowników 1
Strona producenta www.microsoft.com [LINK]

Zapytanie o "Microsoft Office Home and Business 2016 Polski ESD"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.