Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Kup wybrane laptopy DELL Vostro i odbierz torbę GRATIS. Zobacz szczegóły promocji

Klawiatura Dell do Latitude 5285

635 zł
516,26 zł netto
Darmowa dostawa nawet w 24h.
Kod producenta: 580-AGFM Ilość sztuk w magazynie: 0 Prosimy o kontakt Zapytaj o dostępność Producent: Dell Gwarancja: Gwarancja producenta 12 msc Wydrukuj ulotkę:

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Platinum

Kupujesz u partnera DELL Platinum

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Przypnij klawiaturę podróżną Dell Latitude 5285 do tabletu i ciesz się wygodą pisania w każdych warunkach z dala od biura. Klawiatura jest cienka i lekka, dzięki czemu łatwo ją wsunąć do torby i szybko udać się w nowe miejsce. Pełnowymiarowe i szeroko rozstawione klawisze typu wyspowego gwarantują naturalną obsługę znaną z najlepszych laptopów, a podświetlenie dodatkowo ułatwia pracę w dzień i w nocy. Wpinane złącze magnetyczne pozwala łatwo zmieniać tryb pracy z tabletu na laptop. Można zmieniać kąt ustawienia klawiatury i pisać albo jak na zwykłym laptopie, albo pod innym najlepiej pasującym nachyleniem. Po zakończeniu pisania załóż klawiaturę na tablet, aby chronić ekran przed zarysowaniami.

Wydajna praca z dala od biura

Wsuń cienką i lekką klawiaturę podróżną Dell Latitude 5285 do torby i ruszaj na następne spotkanie lub w podróż służbową. Obsługa tej klawiatury wygląda niemal tak samo jak na laptopie, dzięki czemu równie łatwo wykonasz większość biurowych zadań. Wystarczy wpiąć klawiaturę do tabletu, gdy chcesz pracować. Możesz ją także założyć na wierzch tabletu, aby chronić ekran przed zarysowaniami.

Naturalne pisanie

Pełnowymiarowe i szeroko rozstawione klawisze typu wyspowego gwarantują komfortowe pisanie, jak na najlepszych klawiaturach laptopowych. Nie ma znaczenia, czy jesteś w ciemnej poczekalni czy jasnym pomieszczeniu — podświetlane klawisze pozwalają wydajnie pracować w każdych warunkach oświetleniowych. Klawiatura umożliwia także świetne nawigowanie. Bardzo precyzyjny, dotykowy panel z obsługą gestów zapewnia łatwe wybieranie elementów na ekranie i przechodzenie między aplikacjami.

Adaptacja do konkretnych warunków pisania

Rozsuń klawiaturę do położenia na płasko, gdy pracujesz przy biurku, natomiast kiedy pod koniec dnia będziesz leżeć w hotelowym łóżku i pisać ostatniego e-maila, zmień kąt ustawienia zawiasu.

Łatwa zamiana tabletu w laptop

Jeżeli musisz wykonać poważniejsze zadania, złącze magnetyczne pozwala łatwo przypiąć klawiaturę i przekształcić tablet Latitude 5285 w profesjonalny laptop.
Pasuje do urządzeń

Urządzenie 2-w-1 Dell Latitude 5285 z 12,3-calowym ekranem

Elementy zestawu

Klawiatura podróżna Dell Latitude 5285
Dokumentacja

Symbol producenta 580-AGFM
Nazwa produktu Dell klawiatura do Latitude 5285 US International (QWERTY)
Producent Dell
Klasa produktu  

Zapytanie o "Klawiatura Dell do Latitude 5285"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.