Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Adapter Dell - DisplayPort to HDMI

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Adapter złącza DisplayPort do HDMI firmy Dell umożliwia wyświetlanie zawartości wideo z notebooka lub komputera stacjonarnego na monitorze, projektorze lub telewizorze HD z wejściem HDMI. Łatwy w użyciu adapter obsługuje rozdzielczość wideo 1080p, zapewniając doskonałą jakość obrazu. Za pomocą adaptera możesz oglądać filmy na projektorze domowym, wyświetlać kopię pulpitu w celu rozszerzenia stacji roboczej albo przedstawiać prezentacje w szkole lub w pracy.

Adapter służy do konwersji złącza DisplayPort na HDMI

Uniwersalny adapter złącza DisplayPort do HDMI firmy Dell umożliwia wyświetlanie materiałów wideo z dowolnego notebooka lub komputera stacjonarnego wyposażonego w wyjście DisplayPort (DP) na różnych monitorach i projektorach zgodnych ze standardem HDMI. Ten łatwy w użyciu adapter jest zgodny ze specyfikacją DisplayPort w wersji 1.1a i obsługuje maksymalną rozdzielczość 1080p, zapewniając doskonałą jakość obrazu na różnych urządzeniach.
Adapter wideo zapewnia łączność

Adapter wideo umożliwia wyświetlanie zawartości wideo z notebooka lub komputera stacjonarnego na monitorze, projektorze lub telewizorze HD z wejściem HDMI. Jeśli tylko urządzenie jest wyposażone w wyjście DP, ten niewielki adapter umożliwi bezproblemową konwersję sygnału. Za jego pomocą możesz oglądać filmy na projektorze domowym, wyświetlać kopię pulpitu w celu rozszerzenia stacji roboczej albo przedstawiać prezentacje w szkole lub w pracy.

Krystaliczny obraz i komfort oglądania

Adapter złącza DisplayPort do HDMI firmy Dell obsługuje rozdzielczość do 1080p, co zapewnia znakomite wrażenia wizualne podczas wyświetlania rozbudowanych prezentacji lub skomplikowanej grafiki.

Niewielkie rozmiary gwarantujące przenośność

Niewielki adapter typu „plug and play” o wymiarach 20,3 x 1 cm (dł. x wys.) jest łatwy w obsłudze i można go wygodnie używać podczas prezentacji dla klientów lub oglądania filmów ze znajomymi. Adapter jest wyposażony w złącze DisplayPort na jednym końcu i 19-stykowe złącze HDMI na drugim końcu, dzięki czemu obsługuje szeroką gamę monitorów, projektorów i telewizorów HD zgodnych ze standardem HDMI.
Adapter jest zgodny ze standardem DisplayPort

Adapter jest zgodny ze specyfikacją DisplayPort w wersji 1.1a, oferując wysoką jakość standardu DP podczas dostosowywania i wyświetlania zawartości wideo. Specyfikacja DisplayPort 1.1a zapewnia większy zasięg połączenia między źródłem a wyświetlaczem bez obniżania jakości obrazu.

Symbol producenta 470-AANI
Nazwa produktu Dell Adapter - DisplayPort to HDMI
Producent Dell
Klasa produktu Akcesoria do notebooków
Informacje podstawowe
Rodzaj produktu Adapter
Dodatkowe informacje
  • DisplayPort męski
  • HDMI żeński
Kolor Black
Pozostałe informacje
Więcej informacji www.dell.pl [LINK]

Zapytanie o "Adapter Dell - DisplayPort to HDMI"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.