Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Moduł rozszerzający DELL WD19 do WD19TB

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

427 zł
347,15 zł netto
Kod producenta: 452-BDPR Ilość sztuk w magazynie: 0 Prosimy o kontakt Zapytaj o dostępność Producent: Dell Gwarancja: 36 miesięcy w miejscu instalacji Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Zwiększ swoją produktywność

Szybka wymiana: Możesz szybko wymienić moduł, aby uzyskać interfejs Thunderbolt ek za ułamek ceny bez konieczności wymiany całej stacji dokującej. Idealny do wymiany w terenie lub modernizacji połączeń.

Superszybkie ładowanie: rozbudowa zasilacza zapewnia Dell ExpressCharge, który umożliwia naładowanie baterii do 80% pojemności w ciągu jednej godziny *, dzięki czemu jest to najbardziej efektywny sposób ładowania każdego dnia.

Jeszcze szybsze ładowanie: złącze dostarczane z zasilaczem 180 W w połączeniu ze stacją dokującą zapewnia moc do 130 W - do 30% więcej dostarczanej mocy i szybsze ładowanie.

Zaprojektowany do personalizacji.

Popraw swoją łączność: Rozszerzalna łączność Thunderbolt ™ sprawia, że ​​dostarczanie zasilania, danych, audio i wideo za pomocą jednego wygodnego kabla jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, niezależnie od używanego systemu. Ponadto dzięki obsłudze maksymalnie trzech monitorów, w tym jednego monitora 5K i dwóch monitorów 4K *, możesz podłączyć się do wszystkiego, czego potrzebujesz.

Informacje o pamięci flash: dzięki prędkościom do 40 Gb / s, które zapewniają szybszy transfer danych, nasze innowacyjne moduły pozwalają zachować produktywność, gdy stacja dokująca jest podłączona do wszystkich urządzeń.

Uzyskaj więcej opcji łączności

Zwiększ moc i łączność swojego komputera dzięki naszym łatwo konfigurowalnym modułom Thunderbolt.

Zapytanie o "Moduł rozszerzający DELL WD19 do WD19TB"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.